Wyniki konkursu Domodi: wygraj 1 z 3 walizek Wittchen


Kochani!

Przed Wami wyczekiwane wyniki konkursu, w którym do wygrania były 3 walizki Wittchen.
Wybór tylko 3 osób spośród prawie 900 komentarzy był naprawdę trudny! Udało nam się jednak wyłonić zwycięzców. 

1. Walizka bordowa

Radoska35

"Pakowanie na naleśnik jest rewelacyjne. Żeby nie napisać rewolucyjne. Przyznam, że dotąd nie znałam tego sposobu...Chętnie skorzystam. Jeśli chodzi o walizki to przydałaby mi się czerwona. Najmniejsza, ale bardzo inspirująca. Zachęca do weekendowych wypadów, a ja je uwielbiam. W czasach tanich linii i szybkich pociągów można je przecież spędzać w bardzo ciekawych miejscach. Praga, Londyn, Berlin, Kazimierz stoją otworem...No właśnie, do tego ostatniego miasta wybieram się na Festiwal Filmowy Dwa Brzegi i chętnie spakowałabym się na ten krótki wyjazd w tą poręczną walizkę :)"

2. Walizka niebieska

Gloria Nowak

"❌ KONKURSY❌
Nie wiem jak zacząć wiec zacznę standardowo;
Najbardziej spodobała mi się NIEBIESKA ( numer 2 ☺ ). Z powodu mojego niskiego wzrostu nie mogę mieć zbyt dużych walizek bo wyglądam śmiesznie dlatego ta walizka będzie IDEALNA, no I jeszcze ten PIĘKNY kolor! Aktualnie w swojej " kolekcji " 😉 Walizek posiadam tylko materiałowe I od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem czegoś lepszego, a tu proszę taka okazja naprawdę jest o co walczyć.
A gdzie bym ją zabrała? pozwoliłam sobie zrobić małą listę miejsc które planuje odwiedzić lub już odwiedziłam

N - Nowy York - za jakieś 4 lata
I - Inowrocław - może kiedyś
E - Elbląg ✔
B - Budapeszt ✔
I - Islandia - na sylwestra
S - Sopot ✔
K - Karlskrona ✔
A - Ateny - w następne wakacje
W - Wiedeń ✔
A - Amsterdam - Kwiecień / Maj
L - Luksemburg - w październiku
I - Insbruck ✔
Z - Zakopane ✔
K - Karlskrona ✔
A - Andrychów - może kiedyś.
Na koniec chcę jeszcze dodać moje podróże z pewnością wyglądają inaczej niż większości osób , gdyż, iż,  ponieważ ja  nie jeżdżę tylko potocznie by opalać się na plaży czy wylegiwać w luksusowych spa itp .   ja każdą podróż staram się wykorzystać jak najbardziej na zwiedzaniu robieniu zdjęć , gdzie na 4 zdjęciach jestem ja a na pozostałych 500 budynki i zabytki 😂😂 . Dla tego też muszę mieć miejsce na aparat , pamiątki itd.
Bardzo chciałabym wygrać, z resztą jak każdy dlatego życzę wszystkim powodzenia 😙😙"


3. Walizka różowa

Kamila Balcerowicz

"Ja osobiście zawsze mam problem z pakowaniem się. Niestety nie posiadam dużej walizki, która idealnie sprawdziłaby się na 14 wyjazd nad morze. Zawsze nie wiem jakim cudem udawało mi się upchnąć rzeczy do małej walizeczki troszkę większej niż czerwonej i do sportowej torby (typu na siłownię ). Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupienie walizki, najlepiej nie materiałowej ( wiadomo twardsza -lepsza jakościowo), a tu nagle zjawia się moje wybawienie 😂😊.  Oczywiście że chciałabym ją odbierać na lotnisku w Miami Beach ale trzeba wrócić do rzeczywistości😊💕 Jak już można wywnioskować z jakże dość długiej wypowiedzi, bardzo chciałabym wygrać różową, największą walizke-moją wybawicielkę💖💕 mój e-mail: kamibalcerowicz@wp.pl"

Gratulujemy!

Zwycięzców prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl.

Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału Domodi tv >>>
4 komentarze :