WYNIKI KONKURSU DOMODI X NIKOLETTA P.


Mamy już dla Was wyniki konkursu z Nikolettą P. Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Wybrać 1 osobę z ponad 200 komentarzy było bardzo trudno. Tym bardziej, że wielu z Was naprawdę ciekawie uzasadniało swój wybór. Zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje komentarz:

" Oba makijaże prezentują się pięknie, na swój sposób. Trudno stwierdzić ,który powinien wygrać. Autorki posiadają inny wiek oraz charakter. Makijaż zrobiły pod siebie i znakomicie im się to udało. Nikoletta wykonała makijaż bardzo delikatny, prawie nie widoczny, podkreślający jej dziewczęcość. Wygląda naturalnie i promieniście. Myślę, że gdyby Nikoletta dostała dodatkowe 5 minut, makijaż byłby efektywniejszy, ponieważ zajęła się dopełnieniem cery i niestety zabrakło jej czasu na namalowanie brwi. Moje serce skradła Kasia. To właśnie jej makijaż przykuwa moją uwagę. Bardzo przypadł mi do gustu malinowy odcień szminki, moim zdaniem to był strzał w 10. Kolor dodaje akcentu i dzięki temu makijaż jest pełniejszy. Kolory cieni do powiek, których użyła Kasia, znakomicie komponują się z jej cerą. Lekki róż na kościach policzkowych dodaje uroku. Myślę, że mało kto potrafiłby zrobić tak dobry makijaż, mając tylko 5 minut. Bardziej profesjonalnie prezentuje się dzieło Kasi, dlatego to też właśnie ona powinna wygrać. Dziewczyny pokazały, że aby zrobić dobry makijaż nie trzeba posiadać masę kosmetyków ani poświęcać na to kilku godzin. Wystarczy zaledwie 5 minut. Makijaż prezentuje się oryginalnie i świeżo. Idealny na upalne dni. :)"
Gratulujemy Pa ti !

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

0 komentarze :

Prześlij komentarz