WYNIKI KONKURSU DOMODI X Viva-a-viva  
Mamy już dla Was wyniki konkursu z Viva a viva Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Wybrać 1 osobę z prawie 400 komentarzy było bardzo trudno. Tym bardziej, że wielu z Was naprawdę ciekawie uzasadniało swój wybór. Zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje komentarz:

" Bitwa była wyrównana, jednak moim zdaniem wygrała ją Karolina:) Dlaczego nie Ola? Oczywiście jej stylizacja nie była zła, widząc ją na pewno zwróciłabym na nią uwagę, lecz zabrakło w niej jeszcze elementu "wow". Może powinna pokusić się o bardziej wyszukane buty lub jakiś ciekawy naszynik. Jeżeli chodzi o Karolinę to nie postawiła na zupełną klasykę, tylko postanowiła stworzyć coś innego. Zestawiając ze sobą różne style, naprawdę wyszło jej to ekstra! Naszyjnik, którego użyła Karolina jest niezmiernie modny w ostatnim czasie, a wkomponowany w jej outfit wygląda jeszcze lepiej! Ramoneska, która była bohaterem obu stylizacji, tak jak Karolina wcześniej już podkreśliła dodała całemu look'owi akcentu grunge. Buty dodają tej stylizacji klasy, natomiast koszula oraz spodnie z wyciętymi nogawkami uzupełniają tą stylizację o oryginalność. Przez związaną w pasie i swobodnie zapiętą koszule całość wygląda bardzo luźno i wygodnie! Dość długo oglądam już kanał Karoliny i pokazała tu całą siebie! :) Ogólnie rzecz biorąc, tą stylizacja pokazała, że można ubrać się modnie, wygodnie i z klasą! Oraz zaprezentowała, że nie trzeba bać się mieszania różnych styli i jak widać, warto to robić! ;) Pozdrawiam obie dziewczyny! :)"

Gratulujemy Aleksandra Hejne !

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

0 komentarze :

Prześlij komentarz