Wyniki konkursu Domodi x lamakeupbella


Mamy już dla Was wyniki konkursu z lamakeupbella Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Makijaż w stylu gwiazdy kina - Marilyn Monroe spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem! Mamy nadzieję, że dziewczyny zainspirowały Was do wykonania takiego make-upu na specjalne okazje. Spośród wszystkich komentarzy wybraliśmy już Zwycięzcę. Nagrodę otrzymuje komentarz:

" Uważam, ze byla to bardzo wyrównana bitwa. Z pewnością Marilyn podkradałaby Kasi szminke, a od Zuzi mogłaby uczyć się robienia kresek. Obie dziewczyny oddały charakter tej bardzo ciekawej kobiety. Moje serce skradła dziś Kasia tym genialnym pieprzykiem i kolorem pomadki. Zuza natomiast pokazując trochę inną interpretację tego makijażu równie mocno mnie zachwyciła, brakowało mi jednak jakiejś nuty szaleństwa w zachowaniu lub uczesaniu włosów, co u Kasi zauważyłam i to według mnie zdecydowało o jej wygranej :)"
Gratulujemy Weronice Skierkowskiej!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

0 komentarze :

Prześlij komentarz