Wyniki konkursu lamakeupebella x DomodiJesteście już ciekawi, kto wygrał w konkursie zorganizowanym w odcinku z bitwą na stylizacje z kurtką jeansową lamakeupebella i Domodi? Tym razem nagroda, czyli bon o wartości 200 zł na zakupy trafia do autora tego komentarza:

"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem stawiam na "minimalizm klasyczny" w wykonaniu....Oli. 
Uwielbiam proste stylizacje, jak można zauważyć Ola postawiła na totalny luz - czarne rurki, trampki, biały top z naszywkami (które są teraz mega w modzie) i czapkę z daszkiem, która ochroni nas przed naprawdę mocnym słońcem. 
Jak wspomniały dziewczyny numerem jeden w tych stylizacjach jest kurtka dżinsowa. I tak właśnie czuję jako widz - ze to ona króluje. 
Wybrałam stylizację drugą, bo sama się do niej upodabniam. Uwielbiam proste, niewyszukane kroje, minimalizm a jednocześnie ukazanie, że wiem, co jest w modzie.

Nie powiem złego słowa na Zuzię, jednak te buty - totalnie nie mój styl. To mnie całkowicie odstrasza. Jedyne co dopuszczam, jakiego rodzaju pomponiki - to te, przy torebkach, które także są bardzo modne. 

Nieuniknionym faktem jest to, ze dżins chyba nigdy nie wyjdzie z mody i mi totalnie to nie przeszkadza, bo go uwielbiam. Myślę, że pasuje każdemu a dodatkowo jest szykowny i wygodny. : )"

Gratulujemy Pietrucha20!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

1 komentarze :