Wyniki konkursu makijażowego Ihanio x DomodiW poniedziałek mamy dla Was dobre wieści - wyniki konkursu z odcinka Challenge makijaż w stylu PRL - Ihanio i Domodi + KONKURS - jak się malować na imprezę tematyczną na DomodiTv.
Jesteście ciekawi, kto wygrał? Tym razem nagroda, czyli bon o wartości 200 zł na zakupy trafia do autora tego komentarza:

"Kolorowe były ten PRL. Przynajmniej pod względem makijaży :) Tak sobie myślę, że być może był to rodzaj terapii dla kobiet znużonych szarością tamtych czasów. Wy też jesteście pięknie kolorowe.  Szczególnie Kasia z niebieskim cieniem na oczach. Niemniej moim zdaniem pojedynek wygrywa Hania,  z kolorem na oczach sięgającym brwi i mocno zarysowanymi policzkami. Tak nieco scenicznie wyszło,  ale czas PRL kojarzy się właśnie z takim przerysowaniem w makijażu charakterystycznym dla aktorek i piosenkarek. Patrz -  Małgorzata Ostrowska śpiewająca "Szklaną Pogodę, albo Zdzisława Sośnicka "Aleję Gwiazd". Albo obie panie w  "Akademii Pana Kleksa". To były jednak kolorowe na swój sposób czasy :)"

Gratulujemy Anita B.!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!1 komentarze :