Wyniki Konkursu Nieco Inne x DomodiMamy już dla Was wyniki konkursu z Nieco Inne Jesteście ciekawi, czy to do Was trafi bon na zakupy o wartości 200 zł?

Stylizacje do szkoły wzbudziły ogromne zainteresowanie! Pod filmem zostawiliście prawie tysiąc komentarzy! Mamy nadzieję, że dziewczyny zainspirowały Was do tworzenia własnych ciekawych stylizacji. Nagrodę otrzymuje komentarz:


"moje uczucia co do tych stylizacji są bardzo mieszane💕ponieważ stylizacja Amelki jest bardziej dostosowana do uroczystości jak np. Wybory szkolne 💕a stylizacja Natalki nadaje się na normalny dzień w szkole jednak mój styl jest bardziej podobny do stylu Natalki więc moim zdaniem ona wygrywa ten konkurs 💕gdybym ja miała iść do szkoły w którejś z tych stylizacji to wybrałabym stylizacje Natalki więc tak właśnie głosuje 💕pozdrawiam także Amelke której fryzurę bym wybrała💕💕

mam do tego jeszcze 10 argumentów dlaczego stylizacja Natalki jest lepsza💕 1.Wygodniejsza 2.dostosowana  3.urocza  4.Modna  5.Dziewczęca  6.Cool   7.Praktyczna 8.komfortowa  9.Luźna 10.Idealna💕💕💕"

Gratulujemy Kanał o wszystkim!

Zwycięzcę prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

Już wkrótce kolejne konkursy i video z udziałem vlogerów, więc koniecznie subskrybujcie nasz kanał, żeby być na bieżąco!

2 komentarze :

 1. W takim razie zwycięzca jest losowany? Jeżeli nie, widziałam całe mnóstwo odpowiedzi, które były dłuższe, znacznie ciekawsze (skoro kierujecie się tym wyznacznikiem), a przede wszystkim poprawnie napisane. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz wybrany został przez team Domodi spośród wszystkich zgłoszeń :) Konkursy organizujemy bardzo często, dziś ruszył kolejny, więc zachęcamy do udziału!
   Szczegóły znajdziesz tutaj: http://blog.domodi.pl/2016/09/konkurs-ihanio-x-domodi-challenge.html

   Pozdrawiamy!

   Usuń