Wyniki konkursu DomodiTV - wizytowy strójKto wygrał  bon na zakupy do Lancerto? Spośród wszystkich zgłoszeń mogliśmy nagrodzić 2 osoby, więc wybór nie był łatwy! Każdy z Was trafnie ocenił, co powinno się znaleźć w męskim stroju wizytowym, na ważne uroczystości. Na odbiór całej stylizacji składa się ogólny wygląd i detale, na które trzeba uważać. W tym konkursie nagradzamy:

To wiś

Rety! To pytanie jest jak rzut w dziesiątkę! Właśnie wybieram się na studniówkę, a następnie na półmetek koleżanki (jako osoba towarzysząca). Już teraz myślę o tym, co z czym zestawić, jak się ubrać. UWAGA! Ważny jest nie tylko ubiór ale i UŚMIECH! Będąc smutasem nawet najlepsza męska stylizacja będzie jak z "grobowej deski", czyli nudna i nie wniesie niczego! Ważny jest także ubiór naszej wybranki (elementy dodatkowe jak muszka czy krawat powinny pasować do jej kreacji). I właśnie! Tu zaczynają się schody! Tyle okazji a .... najważniejszy element tylko jeden! Otóż są nimi .... buty !
Ważne uroczystości niosą ze sobą pewne konsekwencję, jak np odpowiedni dobór ubrania! Wszak na stódnikówkę czy wesele nikt nie pójdzie w dresie i adidasach, bo zwyczajnie ... nie pasuje! Jestem facetem który oprócz dobrego wyglądu chce także dobrze czuć sięw tym, co na sobie ma! I tak właśnie skupiam się w szczególności na butach!
BUTY to najważniejszy element męskiej garderoby podczas ważnych uroczystości. Krok za krokiem podążamy za modą! Na parkiecie,  schodach, na dywanach czy na kostce! Ważne są buty ! Nie wystarczy modna koszula, stylwy garnitur i eleganckie dodatki ! Ważne są wygodne buty! Wszak muszą być perfekcyjne, wygodne.Nie spędzę przecież całej uroczystości na krześle... nie po to one są! Stódniówka to czas zabawy , czas relaksu i choć na chwilę zapomnienia o zbliżającym się, ważnym egzaminie! Męska garderoba, nie jest wyszukana tak jak kobieca! Jako facet nie potrzebuję 50 par butów, a choć ze dwie, które dadzą mi wygodę i sprawią, że podczas ważnych memu sercu uroczystości będę czuł się swobodnie!
Buty na nogi, wygodne, wytrzymałe i pełne klasy,
które pasują na uroczystości a nie na wakacyjne wczasy!
O dobrym podbiciu, w kolorze bądź z kolorywm obszyciem,
będą moją inspiracją, moją energią i moim życiem!
Buty na ważną uroczystość są dla mnie priorytetem!
Kobiety kochają buty! My faceci na ogół nie przywiązujemy do tego uwagi! Jednak! Jeśli w grę wchodzi uroczystość taka jak studniówka, wesele, chrzciny itd to BUTY są dla mnie Najważniejszą CZĘŚCIĄ męskiej garderoby! Eleganckie, stylowe! Przeglądając asortyment sklepu Lancerto zobaczyłem buty o jakich nawet nie śniłem! Wygobasy, spacery, tańce - w nich byłyby przyjemnością! I każda uroczystość z nimi byłaby jak BAL na królewskim dworze! Może ktoś od was zdobyć mi się pomoze ? Pozdrawiam Tomasz :)

Ola Oseła

Moim zdaniem najważniejsze są buty;) mówi się, że buty są wizytówką każdego człowieka, a więc powinny być czyste i zadbane, a w szczególności przy takich uroczystościach. Moim zdaniem buty mogą dopracować cały strój chłopaka, bo można poszaleć np. z kolorem i będzie to fajnym akcentem :) chociaż osobiście wolę, gdy chłopak ma czarne o fajnym kroju. A na koniec przypomniało mi się, jak moja znajoma opowiadała mi, że na każde wesele lub uroczystość rodzinną jej tata zakłada czerwone pantofle i robi tym furrorę  wśród gości 😂 to chyba potwierdza, że buty są jednym z najważniejszych elementów

Gratulujemy!
Zwycięzców prosimy o kontakt na fashion.marketing@domodi.pl 

0 komentarze :

Prześlij komentarz