Wyniki konkursu Ihanio x Domodi


Dziękujemy za udział w konkursie na DomodiTv! Tym razem Waszym zadaniem było zdecydować, który look w stylu lat 80. bardziej Wam się podoba - Hani czy Oli.

Spośród wszystkich komentarzy zdecydowaliśmy się nagrodzić:

Według mnie, stylizacja rodem z lat 80, należy do Oli. Wygląda tak, jakby właśnie wróciła sobie z tamtych lat, przez maszynę czasu. Może ma w szafie ... Buty, które sama ozdabiała, idealnie wyglądają, bo wtedy modne były motywy zwierzęce. Jeśli chodzi o leginsy, to dopełniają one całą stylizację, nic dodać, nic ująć ! Neonowe dresy, kurtki, legginsy, buty –każdy ciuch, który widoczny był z odległości kilometra, był w latach 80-tych szczególnie pożądany. Neonowe kolory to jeden z tych minionych trendów w modzie, które obecnie przeżywają swój renesans, dlatego, kurtka pasują jak ulał, na dodatek, podciągnięte rękawy, dodają takiego luzu. Wisienką na torcie, jest fryzura. Każda kobieta, marzyłaby wtedy o karbownicy. Bo naprawdę, jeżeli chciało się w tamtych latach, uzyskać taki efekt, wymagało to wielkiej cierpliwości, bo nakręcanie włosów na druciki, nie było wcale fajne. A jeszcze z tym spać .... Koniec tematu ! Jeśli chodzi jeszcze o fryzurę, to spinanie włosów w kucyk, na bok lub na szczycie głowy, było charakterystycznym trendem, po którym można było rozpoznać, tamte lata.
Może to wyda się dziwne, ale wielka gumka do włosów, też była charakterystyczna ! Jest w stylu Majki Jeżowskiej !  Choć dzisiaj trudno w to uwierzyć, gumki te w latach 80-tych nosiły także największe gwiazdy, nawet na czerwonym dywanie!
Wisienką na torcie, będą usta pomalowane na czerwono, oraz wielkie klipsy  ! Perfecto !
Jeśli chodzi o stylizację Hani, to kurtka, krótki top, który odsłania jej szczupły brzuszek, choker i legginsy, pasują bardzo, ale to nie stylizacja z lat 80.
1. Pięknie. 2. Zaskakująco. 3. Neonowo. 4. Za pomocą wehikułu czasu :D. 5. WOW !!! Ważne w tym konkursie, jest to żeby wyglądać jak najbardziej zgodnie z tematyką, ale czuć się komfortowo, i dobrze, w tym co na sobie mamy, też jej ważne ;)


Gratulujemy Ta Arbuzowa

Prosimy o kontakt na adres e-mail: fashion.marketing@domodi.pl

0 komentarze :

Prześlij komentarz