5 kroków do wakacyjnego resetu dla ciała i ducha!


5 kroków do wakacyjnego resetu dla ciała i ducha!

Dziś zachęcamy Was, aby korzystając z wakacyjnego słońca i długich dni urlopowych zastanowić się, jak wprowadzić do naszego życia więcej radości i spokoju.

Mamy dla Was kilka wskazówek, które - mamy nadzieję - okażą się pomocne:

  1. Nie musisz być perfekcyjna we wszystkim.
  2. Szukaj akceptacji w sobie, nie w innych.
  3. Działaj tak, jak podpowiada Ci intuicja.
  4. Niczego nie żałuj, próbuj dalej!
  5. Zadbaj o ciało. Ruch to zdrowie!

Serdecznie zapraszamy Was na cykl wydarzeń - „Spotkań w kobiecym stylu”, które odbędą się we Wrocławiu, w Trójmieście, w Krakowie i w Warszawie, które objęliśmy naszym patronatem. Najbliższe spotkanie już w sobotę, 8 lipca, we Wrocławiu.

Dowiecie się, jak cieszyć się codziennością, pokonać nieśmiałość, zyskać pewność siebie i zapanować nad stresem. O  pełni życia i o tym, jak osiągnąć i pielęgnować harmonię, radość i poczucie sensu w życiu – opowie Agnieszka Maciąg. Katarzyna Sekścińska wprowadzi uczestniczki w ideę smart shopping, Magda Malicka będzie opowiadała o szczęściu i spełnieniu. Dagmara Skalska zajmie się tematem pozytywnego egoizmu. A to jeszcze nie koniec… więcej informacji można znaleźć na stronie organizatorów.


Spotkania w kobiecym stylu pokazują, że warto żyć w zgodzie ze sobą bez względu na to kim jesteśmy i czym się zajmujemy.
Masz prawo być idealnie nieidealną, lecz Twoim obowiązkiem jest być szczęśliwą kobietą
- to piękne motto Spotkań.
A my się pod tym podpisujemy.


Serdecznie zapraszamy!0 komentarze :

Prześlij komentarz