Najgorętsze trendy na Targach Mody Poznań!

Od 5 do 7 września Poznań będzie biznesową stolicą mody. Znajdziecie tam niemal 500 firm i marek z różnych stron świata. Zobaczycie najnowsze trendy na sezon jesień-zima 2017/2018 oraz wiosna-lato 2018.


Targi Mody Poznań to największe wydarzenie modowe w Polsce. Aż 4 hale Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaną wypełnione tysiącami nowości odzieżowych, obuwniczych i galanteryjnych, których nie możecie przegapić!
Jeżeli szukacie różnorodnych marek i źródeł inspiracji, to dobrze trafiliście. Na Targach Mody Poznań każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkacie tam przedstawicieli wielkich sieci, sklepów multibrandowych, jak i designerskich showroomów.

Projekt Polska Moda
Kolekcje polskich projektantów i producentów są doceniane na całym świecie. Interesują się nimi zarówno rodzime sklepy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy, którzy szczególnie cenią sobie wysoką jakość materiałów i przeszyć, przy niewygórowanych cenach. Odpowiedzią na tę popularność jest koordynowany przez Targi Mody Poznań projekt Polska Moda. Producenci docenieni za doskonałe wzornictwo i jakość materiałów zostają wyróżnieni znakiem programu Polska Moda. Część kolekcji Polskiej Mody będzie można zobaczyć na ekskluzywnym pokazie zorganizowanym pierwszego dnia targów. Produkty uczestników projektu Polska Moda znajdziecie również na blogu polskamoda.pl.Bezpłatne zaproszenie online na Targi Mody Poznań można pobrać za pośrednictwem tej platformy. Na wydarzeniu odbędą się także szkolenia marketingowe dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w Poznaniu!

Szczegóły znajdziecie na tej stronie!


0 komentarze :

Prześlij komentarz