WYWIAD: Żyj pełnią życia!

O tym jak żyć pełnią życia, być szczęśliwą i spełnioną kobietą oraz o modzie w codziennym życiu, opowiedziała nam Malwina Łaskawska z firmy Sweet Partners, organizator "Spotkań w kobiecym stylu". Zapraszamy do pozytywnego świata silnych kobiet!

Redakcja: Pani Malwino, “Spotkania w Kobiecym Stylu” skupiają setki kobiet w całej Polsce. Jest to niepodważalny sukces! Jakie wartości są dla Was naprawdę ważne i jakie przesłanie chcecie przekazać uczestniczkom SWKS?Myślą przewodnią naszych spotkań jest: „Masz prawo być idealnie nieidealną, lecz Twoim obowiązkiem jest być szczęśliwą kobietą”. Na naszych „Spotkaniach w kobiecym stylu” mówimy o sztuce budowania szczęścia i harmonii w sposób jak najbardziej holistyczny czyli: zaczynając od nauki budowania szczęścia opartej o konkretne narzędzia coachingowe, dalej poprzez naukę zarządzania sobą w czasie, kompleksową opiekę nad swoim organizmem/zdrowiem, aż po naukę miłości do siebie, pozytywnego egoizmu, by w końcu dojść do nauki celebracji życia i życia ….. Pełnią Życia :)  

To, co jest celem nadrzędnym naszych spotkań, to zwrócenie uwagi kobiet na nie same, na to jak bardzo ważne jest aby w końcu pokochały siebie, zaczęły szanować siebie, nauczyły się tak gospodarować swoim czasem aby pomiędzy pracą zawodowa, obowiązkami domowymi, troską o Rodzinę, znalazły również (a może zwłaszcza) czas dla siebie, na swoje pasje, na swój rozwój, na celebrację chwili, na zdrowy posiłek (zjedzony na siedząco, a nie w biegu lub przed ekranem komputera), na jogging lub jogę, na poranną medytację itd. itp.


Nasze prelegentki mówić będą o:
  • Magdalena Malicka podczas swojego wystąpienia opowiada dziewczynom w jaki sposób budować swoje szczęście, uczy jak realizować swoje cele, dając jednocześnie gotowe narzędzia.
  • Ola Budzyńska będzie opowiadać o zarządzaniu sobą w czasie, o tym czy aby na pewno my kobiety musimy być tak ciągle w biegu.
  • Dagmara Skalska uczy pozytywnego egoizmu aby w końcu skupić się na sobie, zadbać o siebie, zainwestować w siebie….czas i uwagę.
  • Karolina i Maciej Szaciłło będą opowiadać o Ajurwedzie, najstarszej i najbardziej holistycznej nauce nie tylko dotyczącej odżywiania ale również dbania o nasze organizmy w sposób jak najbardziej kompleksowy.
  • I wreszcie na końcu Agnieszka Maciąg, Gość Specjalny „spina” całe wydarzenie opowiadając o tym jak żyć pełnią życia, że praca i rodzina (wiadomo, że dla nas kobiet) jest bardzo ważna, ale nie powinna być najważniejsza, że musimy nauczyć się celebrować życie, żyć pełnią życia, nauczyć się wsłuchiwać w siebie i kochać siebie, musimy nauczyć się opiekować sobą jak o Najlepszego Przyjaciela :)
Redakcja: Otaczamy się trendami, codziennie stajemy przed dylematem “w co się ubrać” lub “jak wyglądać dobrze” - jednak zastanawia mnie co dla Pani znaczy moda?

Dla mnie moda jest ważna ale nie jest najważniejsza. Śledzę trendy w modzie, podpatruję, szukam inspiracji ale nie podążam ślepo za nimi. Z racji mojej pracy, aktywnego stylu życia absolutnym priorytetem jest dla mnie wygoda.
W mojej ocenie najważniejsze jest abyśmy wychodząc z domu, czy też będąc w domu czuły się dobrze w swoim ubraniu. Nie musimy być ubrane zgodnie z najnowszymi trendami ale musimy być ubrane w zgodzie ze sobą, z naszym stylem. Ten styl się zmienia, tak jak my się zmieniamy. Czasami mamy ochotę założyć na siebie coś bardzo kobiecego, kolorowego, seksownego, a czasami są takie dni kiedy chcemy otulić się cudownie ciepłym, szeroki swetrem i zanurzyć się w nim totalnie. Uważam, że najważniejsze jest abyśmy słuchały siebie i bez napięcia ubierały się, żonglowały ciuchami tak aby stworzyć dla siebie strefę komfortu, idealną na dany moment, dzień, okazję.
Fajnie jest gdy moda, trendy, kolorowe czasopisma, czy portale internetowe jedynie nas inspirują i pomagają w pokazaniu światu kim jesteśmy i co nam w duszy gra :)Tak naprawdę absolutnie najważniejsze jest to co „siedzi w nas”, w środku, w naszym serduchu. Szczęśliwy człowiek promieniuje takim blaskiem, że przyćmiewa swoim światłem najdroższą i najbardziej trendy biżuterię! :)
Redakcja: Odnosząc się do tego co “siedzi w nas” - pracując z setkami kobiet mogła Pani obserwować realia polskich kobiet od strony, do której mało która z nas ma dostęp. Stąd pytanie: gdyby mogła Pani zmienić jedną rzecz w życiu nas - Polek, co by to było?

Polskie kobiety są absolutnie wspaniałymi Mamami, Żonami, Przyjaciółkami, Pracownikami, Właścicielami Firm itd. Itp., Natomiast wydaje mi się, że polskim kobietom często brakuje miłości i szacunku do siebie. Bardzo dużo od siebie wymagamy, jesteśmy dla siebie często bardzo niesprawiedliwe, poddajemy się presji jaką wywierają na nas portale społecznościowe, nie dajemy sobie przyzwolenia na chwilę słabości, cały czas jesteśmy w stanie gotowości ratować świat naszych mężów, dzieci, przyjaciół, naszej firmy i tak naprawdę nie byłoby w tym nic złego, gdybyśmy w tym wszystkim nie zapominały o sobie i nie rezygnowały z siebie.
Odpowiadając na powyższe pytanie - Marzy mi się aby polskie kobiety nauczyły się kochać siebie, aby pozwoliły sobie na bycie tak zwaną Pozytywną Egoistką i aby zaczęły żyć Pełnią Życia, swojego życia, nie tylko swoich Partnerów czy Dzieci.

Redakcja: Mamy nadzieję, że taką niesamowitą energię będzie miało coraz więcej kobiet w Polsce! Dziękujemy za rozmowę!


Nie udało Wam się dotrzeć na “Spotkania w Kobiecym Stylu”? Nic straconego! Serdecznie zapraszamy Was do Krakowa i Warszawy! Domodi jest patronem medialnym tych przedsięwzięć!

Zapraszamy serdecznie!

0 komentarze :

Prześlij komentarz