Domodi x Project Fashion Wrocław!


Dziewczyny! Uwielbiacie modę, a tworzenie stylizacji to dla Was nie tylko świetna zabawa ale i sztuka? Jeżeli tak, na pewno wiecie, że największe gwiazdy fotografii i mody spędziły lata na szkoleniu i zdobywaniu doświadczenia. Domodi kibicuje młodym projektantom i fotografom, na bieżąco obserwując rynek fashion w poszukiwaniu modowych perełek.
Tworzymy wyjątkowe projekty pomagające rozwijać się talentom. Jednym z tych projektów jest znany już Wam Domodi Style Icon - skupiający oryginalnych blogerów szerzących pasję i zainteresowanie modą.
Współpraca z blogerami pokazuje nam jak wiele nieodkrytych talentów jest wśród Was! Dlatego szczególnie bliskie są nam wydarzenia, które pomagają rozwijać się branży mody w Polsce. Prezentujemy Wam wyjątkowy event - Project Fashion, który pozwoli Wam odkryć w sobie artystyczne dusze.
Macie ochotę dowiedzieć się więcej o fotografii, ilustracji i projektowaniu mody? Jeśli tak, warsztaty Project Fashion są idealnym miejscem dla Was! Jest to jednodniowy event, który został stworzony w celu popularyzacji mody wśród mieszkańców Wrocławia. To warsztaty oraz wykłady dotyczące rynku modowego.

Blok warsztatowo-wykładowy odbędzie się w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisy prowadzone są na sześć różnych warsztatów powiązanych z modą. Do wyboru macie:
– warsztaty z fotografii mody,
– warsztaty z ilustracji mody,
– warsztat handmade dla dzieci, 
– warsztat projektowania ubrań dla dzieci,
– warsztat stylizacji,
– warsztat analizy marki w social media,
Dla wszystkich uczestników przewidziane są również wykłady powiązane z branżą beauty i fashion.
Warsztaty startują 18 listopada


Zapisy trwają do 14 listopada, aby wziąć udział wyślijcie maila na project@spotmanagement.pl, w tytule wpisując: „Zapisy na warsztaty”, a w treści – wybrany warsztat oraz swoje imię i nazwisko. W wiadomości od nas otrzymasz nr konta, na którym musisz w ciągu 5 dni uiścić opłatę.
Cena za udział w wydarzeniu: przy zapisach do 3 listopada - 60 zł, od 4 listopada - 80 zł.
Wydarzenie organizuje Agencja Spot Management, a Domodi ma przyjemność być partnerem medialnym.
Serdecznie zapraszamy! :)
Więcej informacji znajdziecie tutaj!


0 komentarze :

Prześlij komentarz