WSPÓŁPRACA

Domodi to 17 mln odsłon miesięcznie. Współpracujemy z najlepszymi markami, takimi jak Kazar Deichmann, Intershoe, Wittchen,Willsoor oraz sklepami multibrandowymi: Zalando, Sarenza, La Redoute. Nowinki ze świata mody śledzi także ponad 900 000 naszych fanów na Facebooku. Komunikujemy się z naszą społecznością również na profilu Google+, Instagramie, serwisie Pinterest i kanale Youtube. Od września 2014 roku jesteśmy częścią grupy Wirtualna Polska.

Każda marka obecna w Domodi.pl może mieć przygotowaną dla siebie specjalnie dedykowaną strefę, która umożliwia użytkownikom przeglądanie oferty, pozwala na wykorzystywanie produktów do tworzenia kolaży, a także skupia w jednym miejscu fanów danej marki. 

Do naszego wirtualnego showroomu wciąż przybywają nowe marki. Domodi to okazja do promocji także w dziale trendy, na naszym blogu lub przy organizacji konkursu. Zapraszamy do kontaktu wszystkie marki zainteresowane współpracą. Nasz dział handlowy przygotuje ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb Państwa firmy.

wojciech.jakobsze[at]domodi.pl
ilona.tunia[at]domodi.pl


Współpracujemy z: