O NAS

Domodi jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce w kategorii Moda. W naszej galerii handlowej znajduje się ponad 400 000 produktów najlepszych marek, współpracujemy także ze sklepami multibrandowymi takimi jak Zalando i La Redoute. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w zakładce WSPÓŁPRACA

Nasz serwis powstał w 2012 roku i niezmiennie się rozwija. Od początku jesteśmy aktywni nie tylko w branży e-commerce - Domodi to dynamiczny kanał sprzedaży, ale i społeczność, która wyróżnia nas spośród innych serwisów tego typu. Domodi to 17 mln odsłon miesięcznie! Nowinki ze świata mody śledzi także ponad 1 000 000 naszych fanów na Facebooku. Komunikujemy się z naszą społecznością również na profilu Google+, Instagramie, serwisie Pinterest i kanale Youtube. Od września 2014 roku jesteśmy częścią grupy Wirtualna Polska, a od października 2015 jesteśmy właścicielem serwisu Allani.pl.

Domodi umożliwia nie tylko przyjemne zakupy w wielu miejscach naraz i to bez wychodzenia z domu. Nasza strona internetowa pozwala być na bieżąco z najnowszymi trendami i dzielić się swoim stylem oraz inspirować innych. Zapraszamy do największego fashion marketplace w Polsce.